m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Top

GeniaTurkey Enerji Yatırımları A.Ş. bünyesinde danışman avukat olarak görev yapan Ahmet Süha Ergi 1996 yılında doğdu. Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bölümü’nden mezun olduktan sonra Türkiye’de bulunan köklü hukuk bürolarında ve şirketlerde hukuk müşaviri olarak çalıştı.

Ergi, uzmanlık alanları olan Spor Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Şirket Birleşme ve Devralmaları, Yerli ve Yabancı Yatırım Sözleşmeleri ve Tüketici Hukuku alanlarında yerli ve yabancı müvekkil portföyüne danışmanlık ve dava hizmeti sunmakta, ticari hayata ilişkin sözleşmelerin hazırlanması ve müzakeresinde, hisse alım sözleşmeleri, şirket kuruluşu ve tasfiye süreçlerinde, temsil edilen müvekkillerin hukuki sorunlarına ilişkin uyuşmazlık çözümlerinde faaliyet göstermektedir. Ayrıca Enerji ve Bilişim Hukuku konularında geniş bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Avukat ve Hukuk müşaviri olarak 2019 yılından bu yana görev yapan Ergi, kayıtlı olduğu İstanbul Barosu Enerji ve Spor Hukuku komisyonlarında üyelik sıfatına sahip olup, çalışmalarını sürdürmekle birlikte bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer almıştır.

Ergi, Türkçe, İngilizce ve Rusça bilmektedir.