m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Top
 

Hakkımızda

GeniaTurkey’in amacı çevre bilinciyle temiz ve sürdürülebilir enerjinin ülkemiz gelişiminde yer alarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Hakkımızda

GeniaTurkey; sanayi, turizm, inşaat, ulaşım gibi tüm sektörlerde faaliyet gösteren kurumların enerji ihtiyaçlarını en ekonomik ve sürdürülebilir bir şekilde karşılamayı hedefler.

GeniaTurkey; enerji alanındaki tecrübeli kurumsal kadrosu ve işbirliği yaptığı yurtiçi/ yurtdışı yatırımcı / finansal kuruluş/ fonların güçlü sermaye yapısı  ile Türkiye’de öncelikli olarak enerji yatırımlarına odaklanmış kurumsal bir operasyon ve yatırım şirketidir.

m

Vizyon/Misyon

GeniaTurkey’in amacı çevre bilinciyle temiz ve sürdürülebilir enerjinin ülkemiz gelişiminde yer alarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Enerji sektörlerindeki gelişmeler kapsamında, tüm imkânlarımız ile globalleşen iş dünyasında  yenilikçi ve saygın bir şirket olarak yerimizi almak ana hedefimizdir.

Enerji sektöründe önemli faaliyetlere imza atmış kadrosu ile GeniaTurkey  olarak daha da fazla yatırım fırsatları aramaya; hem Türkiye hem de uluslararası enerji piyasalarında başarılı olmak için çalışma ve yatırımlarına devam edecektir

Bizimle İletişime Geç
Gücünü işbiriliği yaptığı ulusal ve uluslararası doğalgaz üretici ve toptan satış firmalarından alan GeniaGas bilgi ve deneyimiyle sıkıştırılmış doğalgaz, lng ve doğalgaz ile müşterilerinin enerji ihtiyacını karşılamak İçin hizmetinizdedir.