m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Top
Enerji Verimliliği & Endüstriyel Teknolojik Bakım ve İşletme

GeniaTeknik tarafından enerji santrali proje yönetimi ve saha inşası yapmaktadır. Enerji projelerine eğitimli, iyi düzenlenmiş ve başarısı kanıtlanmış proje ve inşa yönetimi organizasyon geleneği, GeniaTeknik adı altında söz konusu faaliyetlerin yürütülmesiyle devam etmektedir. GeniaTeknik, sistem bütünleyicisidir. Proje gerekliliklerine bağlı olarak GeniaTeknik, aralarında yabancı ve yerel mühendislik firmaları, orijinal ekipman tedarikçileri, yükleniciler, kalite güvencesi hizmet sağlayıcılarının da bulunduğu proje ortakları ve/veya alt yüklenicilerini seçer ve projenin uygulanması sırasında onları yönetir.
GeniaTeknik, müşterilerine projelerin her açıdan kontrolü için tek sorumluluk kaynağı sağlayan, deneyimli, etkili, bilgi odaklı bir proje ve inşa yönetim ekibinin oluşturulması için gerekli deneyim ve kaynağa sahiptir.

Hem kaliteli hem de düşük masraflı enerji üretimi ve enerji verimliliği projelerinin uygulanması amacıyla GeniaTeknik tarafından proje yönetimine yönelik yerleşik ve kanıtlanmış bir yöntem kullanılır. Bu sistemin yanı sıra zaman, masraf ve kalite kontrolü için faaliyetleri ve prosedürleri, projelerin tasarım ve inşası konularında zaman içerisinde sahip olduğu geniş çaplı deneyiminden gelmektedir.

GeniaTeknik’in proje yönetim yaklaşımı, proje planlama, izin ve ruhsatlandırma, kavramsal tasarım, tasarım mühendisliği, satın alma, alan hizmetleri, inşa ve operasyon öncesi, başlangıç ve nihai tamamlama da dâhil projenin bütün aşamalarının başarıyla tamamlanması için alt sistemler içermektedir. GeniaTeknik, aynı zamanda ticari başvurular, vergi ve yasal başvurular için proje finansmanı ve lojistik destek sağlayabilir.

Her proje organizasyonu, özellikle söz konusu proje gerekliliklerini yerine getirmeye uygun profesyoneller aracılığıyla müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her projede, proje hedef ve gerekliliklerini açık bir şekilde tanımlayan sistematik bir mühendislik yaklaşımı uygulanmaktadır. Projenin başından sonuna kadar tasarım, maliyet ve zaman planlaması konularında sıkı kontroller yürütülür.

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin