m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Top
Petrol İthalat& İhracat ve Toptan Satış

GeniaPetrol; petrol türevleri, petrokimyasallar ve kimyasalların ithalat, ihracat, pazarlama ve satışını gerçekleştirmekte olan ham madde tedarikçisidir. İstanbul merkezli olan GeniaPetrol, Avrupa’daki ofisleri ile akaryakıt (motorin,benzin, jet yakıtı), ham petrol, baz yağı, plastik, ambalaj, nanoteknolojik yağlayıcıları gibi birçok sektöre sıvı ve kuru ham madde tedarik eder. GeniaPetrol depolama faaliyetleri ve risk yönetimi konularında faaliyet yürüten bir şirkettir.

Müşterilerimiz ağırlıklı olarak büyük toptancılar, enerji santralleri ve enerji sektöründe faaliyet gösteren büyük istasyon ağlarına sahip petrol dağıtım şirketleridir.

GeniaPetrol zamanında teslim politikası, satış ve satış sonrası hizmetlerinde müşterilerine verdiği değer, geniş ürün yelpazesi ve stoklu çalışması ile sektörde öncü olma yolunda hızla ilerlemektedir. Ayrıca, müşterilerimize finans, lojistik ve diğer tedarik zinciri hizmetlerini sunmakta, bilgi ve deneyimimizi aktarmaktayız.

Coğrafi olarak şirket faaliyetleri Akdeniz, Karadeniz, Kuzey-Batı Avrupa ve Kuzey Afrika’da kapsanmaktadır ancak Pasifik ve Atlantik yarım küresinde alternatif pazarlara ilgili çalışmalar yürütülmektedir. Türkiye’de Akdeniz, Ege ve Karadeniz’in değişik noktalarında ikmal yapılmaktadır.

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin