m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Top

1983 yılında Ankara ‘da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Ankara’da tamamlayan AVCI; Selçuk Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2005 yılında mezun oldu. 2011 yılında Executive MBA programını tamamlayarak yüksek lisans belgesini aldı. 2016 yılına kadar Türk Telekom Grubu İç Denetim Başkanlığında sırası ile İç Denetçi Yardımcısı, İç Denetçi ve Kıdemli İç Denetçi olarak görev yaptı. Türkiye ‘nin en büyük İç Denetim Birimlerinden biri olan organizasyonun kuruluş aşamasında görev aldı. 2016 ile 2020 yılları arasında CPU Cephe Proje Uygulama Alüm. A.Ş. ‘de Mali İşler ve Finans Müdürlüğü, OHM Enerji Akaryakıt Ltd. Şti. ‘nde İç Denetim Yöneticisi görevlerini yürüttü. Eylül 2020 yılında İç Denetim Direktörü olarak başladığı şirketimizde, Ekim 2022 tarihinden beri Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir.

2012 yılından beri Mali Müşavirlik belgesine sahip olan AVCI; şirketlerin iç kontrol süreçlerinin kurulması, iç denetim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, Muhasebe, Finans ve İK alanlarında deneyimli olup, İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.